+ 386 (01) 56 15 200 info@alpeng.si

REFERENCE

Zaposleni v podjetju ALPENG d.o.o smo v zadnjih dvajsetih letih sodelovali pri projektiranju več kot 190 čistilnih naprav velikosti od 50 do 190.000 PE in sodelovali pri gradnji 20 čistilnih naprav kot izvajalci, tehnološke opreme, strojnih inštalacij, električnih inštalacij, računalniškega vodenja in poskusnega obratovanja. Naša specialnost je projektiranje in gradnja srednje velikih in velikih naprav ali njihova rekonstrukcija.

Pri načrtovanju sledimo trendom v svetu in uporabljamo moderna računalniška orodja.

KLIKNI TUKAJ za pregled vseh referenc zaposlenih
ŠT.ime čistilne naprave ali objekta za presnovo organskih snovivrsta delaleto pričetka izvedbevelikost v PE ali v Nm3/dan bioplina
224TomislavgradIDZ201710000
223Bosanski PetrovacIDP za pripravo ponudbe za gradnjo20165000
222TrebinjeIDP za pripravo ponudbe za gradnjo201632000
221Sarajevo – Butilastudija obrade mulja (u radu)2016600000
220SičeIDP (u radu)20169600
219GospičIDZ201613100
218Đakovo, HrvaškaIDP za pripravo ponudbe za gradnjo201633000
217Dolenjske ToplicePZI rekonstrukcije za terciarno čiščenje20161500
216VaraždinIDP za pripravo ponudbe za gradnjo2016127000
215Domžale-KamnikPZI priprave centrata pred deamonifikacijo2016149000
214Berane, Črna GoraIDP za pripravo ponudbe za gradnjo201520000
213Petrinja, HrvaškaIDP za pripravo ponudbe za gradnjo201524000
212Virovitica, HrvaškaIDP za pripravo ponudbe za gradnjo201526000
211Nova Gradiška, HrvaškaIDP za pripravo ponudbe za gradnjo201522100
210Čakovec, HrvaškaIDP za pripravo ponudbe za gradnjo201475000
209Osijek, HrvaškaIDP za pripravo ponudbe za gradnjo2014170000
208Bohinjska Bistricaprojekt. nadzor nad gradnjo, zgrajena in obratuje20149350
207Kranjinženiring dobave pretežnega dela strojne opreme, v gradnji201495000
206Domžale-KamnikPZI rekonstrukcije naprave in inženiring dobave strojne in elektro opreme, v gradnji2014149000
205Železnikiprojekt. nadzor nad gradnjo, zgrajena in obratuje20144000
204ZagorjePGD,PZI, zgrajena in obratuje201411000
203Gornja RadgonaPGD,PZI inženiring dobave strojne in elektro opreme, zgrajena in obratuje20138800
202KoperPGD,PZI za nov zalogovnik in zgoščevalec blata na CČN Koper201395000
201Žabljak, Črna Goraglavni projekt, izvedba cele naprave, zgrajena in obratuje20122000
200KranjPGD,PZI projekt rekonstrukcije naprave201295000
199KoperPZI rekonstrukcije strojnega zgoščanja blata na CČN Koper201284500
198Cero PuconciPZI, PID ČN izcednih vod iz deponije2012120 m3/dan
197BeltinciPZI, inženiring za linijo blata201215000
196LitijaPGD,PZI in inženiring dobave strojne in elektro opreme, zgrajena in obratuje201211000
195Gorenja vasPGD,PZI, in inženiring dobave strojne in elektro opreme, zgrajena in obratuje20123500
194RadečePZI, rekonstr. obstoječe naprave, dobava dela strojne opreme zgrajena in obratuje20124000
193RetečePGD,PZI in inženiring dobava strojne in elektro opreme20122400
192Škofja LokaPGD,PZI in inženiring dobave strojne in elektro opreme, zgrajena in obratuje201246500
191Črnomeljprojekt. nadzor nad rekonstrukcijo naprave, zgrajena in obratuje20119500
190Ribnicaprojekt. nadzor nad gradnjo biološke stopnje, zgrajena in obratuje20116000
189Žabljak, Črna Goraidejni projekt20112000
188Nova Goricarevizija idejnega projekta201165000
187Bioplinarna Gradec, HrvaškaPGD,PZI, PID201111.000 Nm3/dan
186Bioplinarna Biokor, HrvaškaPGD,PZI201111.000 Nm3/dan
185Petrovac (Makedonija)idejni projekt20111200
184Gornja Radgonaidejni projekt20118800
183Bohinjska BistricaPGD,PZI20119350
182Vodice (Hrvaška)idejni projekt201143500
181Domžale – KamnikPGD projekt rekonstrukcije naprave2011149000
180Postojnaidejni projekt rekonstrukcije201110000
179Gornja Radgonaanaliza možnih variant čiščenja20118800
178Središče ob Draviidejni projekt, PGD,PZI20102200
177Bioplinarna ŽgajnarPGD20102.100 Nm3/dan
176Pragerskonadzor po FIDICU nad gradnjo ČN (v delu)20106000
175Bioplinarna JezeraPGD,PZI, PID20109.000 Nm3/dan
174Domžale – Kamnikidejni projekt rekonstrukcije naprave2010149000
173VodicePZI20101800
172Kocerod Slovenj GradecPGD,PZI200922.000 t/leto
171MBO Kranjidejni projekt, anaerobna obdelava kom. odpadkov200849.000 t/leto
170Gorenja vasPGD strojnega zgoščanja20083500
169Domžale-Kamnikidejna zasnova povečanja in rekonstr. naprave2009170000
168Vrhnikadopolnitev PGD,PZI200815000
167Kasazenadzor po FIDICU nad gradnjo CČN200865000
166Dobrnanadzor po FIDICU nad gradnjo CČN20086000
165Ptujnadzor po FIDICU nad gradnjo CČN200868000
164Dravograd 2PGD,PZI20082200
163Selnica ob DraviPGD,PZI20085000
162Modražeidejni projekt2008500
161PiranPGD,PZI, projekt in inženiring dobava strojne in elektro opreme200833000
160PuconciIDP,PGD ČN za izcedne vode odlagališča200790 m3/d
159Gribljeinženiring ČN Griblje – dobava polnil2007500
158Oplotnicaidejni projekt ČN Oplotnica20074000
157Slovenjske KonjicePGD CČN Slovenske Konjice200715500
156Rače-Framidejni projekt ČN Rače-Fram200711700
155Zrečeidejni projekt ČN Zreče20078500
154Poljčaneidejni projekt ČN Poljčane20074500
153PuconciIDP, PGD projekt čiščenja izcednih vod iz deponije200796 m3/dan
152Dolinženiring20074000
151TrbovljePGD,PZI projekt in inženiring dobave opreme200719000
150Domžale-Kamnikidejni projekt povečanja in rekonstr. naprave na 10 mg/l skupnega dušika2007200000
149Postojnaidejni projekt, PGD rekonstrukcije in povečanja naprave200713000
148Pragerskoidejni projekt20076000
147Petanjciuvajanje naprave v pogon20061800
146Farme IhanPGD,PZI projekt rekonstrukcije bioplinarne2006
145Dravogradnadzor po FIDICU nad gradnjo20066000
144Krška vas (Brežice)idejna rešitev, idejni projekt20054800
143Dolenja VasPGD,PZI projekt20052200
142RibnicaPGD,PZI projekt razširitve biološke stopnje20056000
141SemičIdejni projekt20052300
140ŠentjurIdejni projekt, študija blata200513000
139Murski Črncisprememba PGD,PZI projekta, dobava vse opreme in elektroinstalacij, posk. obrat.20053200
138Domžale – KamnikPGD,PZI projekt sprejemnega objekta (meh. predč. sprejem gošč iz greznic, m. mesto)2005190000
137bioplinarna MotvarjevciPGD,PZI Bioplinarne20059.000 Nm3/dan
136RibnicaPGD,PZI naprave za sprejem gošč iz grenzic in peskolova200510000
135Velenjenadzor nad gradnjo naprave200555000
134Črnomeljinženiring, dobava opreme za sprejem gošč iz greznic20059500
133Petanjcinadzor nad gradnjo naprave20051800
132bioplinarna NemščakPGD,PZI Bioplinarne200512.000 Nm3/dan
131PetanjciPZI20051800
130Kidričevoidejni projekt20048500
129Železnikiinženiring, vradnja elektromotornih grobih grabelj20044500
128LukačevciPGD,PZI, dobava vse opreme in elektroinstalacij, posk. obrat.20044500
127Gorenja VasPGD,PZI20043500
126Šentrupertrevizija PGD,PZI projekta20041100
125Vranskorevizija PGD,PZI projekta20041400
124Prvačinarevizija PGD projekta20043000
123Ljutomerinženiring, dobava vse opreme in elektroinstalacij, posk. obrat.200423000
122ČrnomeljPGD, PZI povečanja obstoječe naprave200410000
121Postojnaidejna zasnova odvajanja in čiščenja Slavina, Koče, Prestranek, Matenja vas200410000
120Metlikauvajanje naprave v pogon20044000
119Mežicanadzor nad gradnjo naprave20044000
118deponija Dobinženirning, dobava nosilcev pritrjene biomase2004
117farma Ihaninženiring, rekonstrukcija predčiščenja2004
116Dragomeridejni projekt20042000
115Šentvid pri Stičnirevizija PGD, PZI projekta20031950
114Bruhanja vasrevizija PGD, PZI projekta20031500
113Celjesodelovanje pri nadzoru nad gradnjo200385000
112Slovenska Bistricanadzor nad gradnjo naprave200315000
111farma IhanPGD, PZI rekonstrukcije predčiščenja gnojevke2003
110DornavaPGD, PZI, inženiring20032300
109farma Ihansanac.program – predčiščenje gnojevke200316000
108MislinjaPGD, PZI20032700
107DomžalePID blatenica iz gnilišč2003190000
106deponija DobPGD, PZI2003
105Ptujidejni projekt200368000
104DravogradPGD, PZI20036000
103Slovenske Konjiceidejni projekt200315000
102MMP GruškovjePGD, PZI, PZR2003280
101Hrastnikidejni projekt, PVO, invest. program200311000
100Žalec (Kasaze)revizija PGD projekta200360000
99Vranskodoločitev vhodnih podatkov za dimenzioniranje naprave20031400
98Podlehniknadzor rekonstrukcije in povečanja obstoječe naprave20032000
97Metlikanadzor rekonstrukcije in povečanja obstoječe naprave20034000
96Podlehnikrevizija PGD projekta rekonstrukcije2003400
95Murska SobotaPGD, PZI200342000
94LjutomerPGD, PZI200223000
93Mežicaidejni projekt, PGD, PZI20024000
92Ravne – Prevaljeidejna rešitev200230000
91MariborPID2002190000
90MariborPGD spremembe2002190000
89Jub – DolIP,PGD,PZI20022000
88Podpeč- PreserjePGD,PZI20024000
87Mislinjaidejni projekt20012700
86Dravogradidejni projekt20016000
85IlovicaPGD, PZI2001100
84DomžalePGD,PZI projekt rekonstrukcije objekta strojnega zgoščanja blata2002190000
83Sevnicarevizija idejnega projekta20019900
82Obrežje (Mlake)PGD, PZI20012300
81IlovicaPGD, PZI2001100
80Obalaidejni projekt odvajanja in čiščenja obalnega področja CČN Koper2001120000
79Lendavanadzor nad gradnjo200142000
79LendavaPID in tehnološki nadzor nad gradnjo200142000
78Pragerskoidejni projekt20012500
77Ajdovščinanadzor nad izvedbo rekonstrukcije200142500
76Dolenja vasPGD, PZI20011200
75Mežicaidejna rešitev20014000
74Lom2PZI2001500
73RibnicaPGD, PZI, dograditev objekta za strojno zgoščanje200110000
72ColPGD,PZI ČN Col2001500
71VranskoIP, ČN Vransko20011200
70Hotinja vasPGD sanacije ČN Hotinja vas20012500
69KočevjePZI začasne rekonstrukcije obstoječega prezračevalnega sistema200130000
68Slovenska Bistricaidejni projekt200115000
67MariborPZI, centralna čistilna naprava, projekt tehnološke opreme in elektroinstalacij2001190000
66Stari trg, Loška dolinaPGD, PZI20011950
65PrevojePZI2001150
64ŠmartnoPGD,PZI2001300
63Bledidejni projekt CČN200113000
62DomžalePGD rekonstrukcije povečanja naprave2001220000
61Kotopilotne raziskave, PGD,PZI200018300
60Obrežjeidejna rešitev20002000
59BrestanicaPGD,PZI20005000
58MariborPZI, centralna čistilna naprava1999190000
57KočevjePGD,PZI199930000
56VrhnikaPGD,PZI199915000
55MetlikaPGD,PZI 1. faze rekonstrukcije in povečanja obstoječe naprave19994000
54Domžaleidejna rešitev razširitve naprave za N/DN z ocenitvijo stroškov1999220000
53Občina Slovenska Bistricastrokovne osnove za pripravo lokacijskega načrta za CČN Slovenska Bistrica199915000
52Farma Ihansanacijski program po 66. čenu Zakona o varstvu okolja1999
51Kranjska GoraPGD19999000
50Bencinski servis Petrol RavnePGD199922
49ImpolPGD199916
48gostišče ŽiherPGD199995
47PostojnaPGD, PZI 1. faze povečanja in rekonstrukcije naprave199910000
46Celjeidejni projekt, tender199985000
45Dom Nine PokornPGD,PZI1999400
44BačPGD,PZI1999600
43Šentjuridejna rešitev199912000
42Koperidejna rešitev rekonstrukcije in povečanja naprave199975000
41Koto, LjubljanaPZI izločanja plavajočih snovi1999
40Vrtovinidejna rešitev1999550
39Colidejna rešitev1999500
38LendavaPGD,PZI centralna čistilna naprava Lendava,199942000
37MariborPGD, centralna čistilna naprava, projekt tehnologije in opreme1999180000
36Metlikaidejna rešitev rekonstrukcije in povečanja obstoječe naprave19994000
35Lenartstrokovne podlage za izdelavo LD, izdelava PVO, izdelava LD s soglasji19994500
34Lendavastrokovne podlage za izdelavo LD – povečanje naprave na 42.000 PE199942000
33Lek Obrat Lendavakoncept čiščenja tehnoloških odpadnih vod199976000
32Braslovčeidejni projekt1998950
31Koto, LjubljanaPZI, rekonstrukcija predčiščenja1998
30Melamin, KočevjePGD,PZI predčiščenja1998
29Mlekarna,VrhnikaPGD,PZI predčiščenja1998
28Bencinski servis Lom 1PZI1998180
27Mozirjeidejni projekt, PGD, PZI19986000
26Bencinski servis SlivnicaPZI199822
25Domžale-Kamnikidejna rešitev razširitve naprave za N/DN1998220000
24KoperPZI projekt rekonstrukcije prim. usedalnika199845000
23Postojnaidejni projekt povečanja in rekonstrukcije naprave199810000
22AjdovščinaPGD,PZI povečanja in rekonstrukcije naprave199842500
21Domžale-KamnikPZI rekonstrukcije izločanja maščob,1998220000
20Lapidaruium – BevkePGD,PZI199850
19Avtocesta – počivališče Lopata pri CeljuPGD,PZI19981200
18KoperPZI projekt sanacije peskolova, v gradnji199845000
17KoperPZI projekt meritev pretoka vode in blata199845000
16Celjeidejna rešitev1998130000
15Domžale-KamnikPZI projekt pilotiranja razširitve naprave1998220000
14Domžale-KamnikPZI, rekonstrukcije gnilišč1998220000
13MutaPGD,PZI19984500
12Murski ČrnciPGD,PZI19983200
11Krškoprimerjalna analiza1997130000
10LendavaPGD,PZI19977500
9Velika NedeljaPGD,PZI19972×400
8BratonciPGD,PZI1997800
7VidemPGD,PZI1997800
6Vrhnikadoločitev vhodnih podatkov za dimenzioniranje199715000
5AjdovščinaIDP povečanja in rekonstrukcije naprave199742500
4PredanovciPGD,PZI1997900
3PuconciPGD,PZI19971200
2Lipovci, GančaniPGD,PZI19972400
1Prašičereja PodgradPGD,PZI199715000

KLIKNI SPODAJ ZA PREGLED NAŠIH REFERENC NA ZEMLJEVIDU

Pregled referenc na zemljevidu

T: + 386 (01) 56 15 200
E: info@alpeng.si

Nadgoriška cesta 25
1231 Črnuče – Ljubljana
Slovenija

Za dodatne informacije smo vam vedno na voljo